Наукові конференції України, VІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Глобалізація напрямів формування промислового потен

Розмір шрифту: 
ЯК МОЖЛИВІСТЬ ПРИДБАННЯ КРИПТОВАЛЮТИ ЧЕРЕЗ PAYPAL ВПЛИНУЛА НА РИНОК КРИПТОВАЛЮТ
Анна Сергіївна Колесник

Остання редакція: 2020-12-07

Тези доповіді


Як можливість придбання криптовалюти через PayPal вплинула на ринок криптовалют

Колесник А. С.

студент гр.УК-02, ФММ,

КПІ імені Ігоря Сікорського

 

На ринку криптовалют існує велика кількість новацій та способів придбання криптовалюти, але жоден з цих способів не є повністю легальним і достатньо простим. Ще до недавнього часу важко було уявити купівлю криптовалюти через платіжну систему, але зараз це стало можливим за допомогою PayPal.

У чому складність реалізації такої ідеї? Складність полягає в тому, що отримання ліцензії є довготривалим, складним та дороговартісним процесом. Але PayPal вдалося отримати спеціальну ліцензію Бітліценз від Управління фінансових послуг шату Нью-Йорк (NYDFS).

Наразі багато американців мають можливість проводити операції крипто торгівлі за допомогою набільш відомих криптовалют (Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash і Litecoin) у 26 мільйонів продавців. Але на даний період часу відсутня можливість пересилати криптовалюту на рахунок іншим користувачам або виведення криптовалют на зовнішній цифровий гаманець. Це стане можливим  пізніше, після запуску Cryptocurrency на платформі Venmo[1].

Для залучення зацікавлених в криптовалютах клієнтів PayPal не буде стягувати комісій при купівлі або продажу крипто валют до 31 грудня 2020 року.

Також, компанія підтвердила свої наміри не брати плату за зберігання криптовалют на рахунку PayPal.

PayPal підвищила ліміт купівлі криптовалют  з $ 10 тис. до $ 20 тис. на тиждень заради залучення більшої кількості клієнтів.

Загальна кількість активних рахунків на платформах PayPal зросла на 22% і становить $361 млн., залучення клієнтів є досить високим[2].

Але ж, недоліком є те, що при здійсненні операцій криптовалюта буде конвертуватися в долари, саме тут і виникає комісія.

Головний виконавчий директор PayPal Даніель Шульман вважає, що вихід на ринок такого гіганту, як PayPal прискорить процес визнання криптовалюти суспільством, що в свою чергу прискорить довіру та дасть «зелене світло» для людей. Також, він зазначив, що це оновлення допоможе підготувати платіжну систему до можливої роботи з цифровими валютами[3], які випустили державні корпорації. Наприклад, Китай вже випустив цифровий юань. Держава всіляко намагається заволодіти цією галуззю економіки, для того, щоб врегулювати її і попередити протиправні дії, які скоюються за допомогою криптовалюти.

Лише при оголошенні новини про те, що PayPal виходить на ринок криптовалют, вартість Bitcoin зросла на 1,6% до $12400.

 

Висновки:

Поява PayPal як на фінансовому, так і на криптовалютному ринку дає свої переваги. На рівні фіатного світу PayPal дає «зелений коридор» для заходу на ринок альткоіна, дає довіру людям до цього ринку. Також, і на криптовалютному ринку, після оголошення новини про PayPal увесь ринок пішов уверх, показуючи зростання вартіості не тільки Bitcoin, але й інших альткоінів!

Список використаних джерел:

[1]        Press-release (26.10.2020)

https://www.epravda.com.ua/news/2020/10/26/666628/

[2]        Ірина Обиход. PayPal розширила свій сервіс криптовалюта на всіх користувачів США& [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://marketinfo.pro/news/paypal-rasshirila-svoj-servis-kriptovaljut-na-vseh-polzovatelej-ssha

[3]        Дмитрий Фомин.
PayPal дасть користувачам можливість купувати і продавати криптовалюта

https://www.rbc.ru/crypto/news/5f9021f29a79473116c9508d

 

 

 


Ключові слова


Криптовалюта, фінансовий ринок, альткоїни

Для перегляду доповідей необхідна реєстрація на веб-сайті конференції.