Наукові конференції України, VІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Глобалізація напрямів формування промислового потен

Розмір шрифту: 
Аналіз стану та перспектив розвитку електронної логістики в Україні
Ірина Ігорівна Кідиба

Остання редакція: 2020-12-11

Тези доповіді


Цифровий світ розвивається в останнє десятиліття з величезною швидкістю. Розвиток Інтернету, мобільних комунікацій, онлайн сервісів виступають базовими інструментами формування цифрової економіки. При цьому дані процеси впливають на всі сектори економіки і соціальної діяльності, виробництво, охорону здоров'я, освіту, фінанси, транспорт і т. д.

Електронна торгівля - це один з технологічних ринків в світі, який найбільш динамічно розвивається. Торгівля в Інтернеті поступово стає невід'ємною частиною світової економіки. Функціонування національних ринків товарів і послуг, їх інтеграція у світову економічну систему неможливі без розвитку електронної торгівлі, що розуміється як використання інформаційно-комунікаційних технологій на всіх етапах проведення торгових операцій, включаючи пошук і замовлення товару, проведення платежів та доставку товарів і послуг споживачам. Електронна торгівля застосовується в роздрібній, оптовій торгівлі, а також при здійсненні державних закупівель.


Ключові слова


електронна торгівля; електронна логістика; інформаційні технології

Для перегляду доповідей необхідна реєстрація на веб-сайті конференції.