Подання

Надсилання доповідей

Вже маєте Ім'я користувача/Пароль для конференції Наукові конференції України?
Увійдіть на сайт

Потрібні Ім'я користувача/Пароль?
Зареєструйтеся

Для того, щоб мати можливість подавати доповіді на конференцію та перевіряти поточний статус своїх подань необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

 

Керівництва для авторів

УМОВИ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ*

Для участі в конференції необхідно зареєструватись за посиланням: https://forms.gle/ajDg73vx5RTLQDra9 і надіслати в оргкомітет в електронному вигляді тези доповіді (tezy_prizvische), до 8 грудня 2020 р. на електронну адресу: conf.dtae@gmail.com; копію квитанції про оплату (kvitan_prizvische) – до 12 грудня 2020 р.

Сплата організаційного внеску відбувається після прийняття тез до друку (просимо вказувати прізвище автора у призначенні платежу!).

Після прийняття тез до публікації авторам надсилається на електрону адресу детальна інструкція щодо реєстрації, оплати та електронного подання тез на сайті конференції. Звертаємо Вашу увагу на те, що розміщення матеріалу авторами на сайті конференції є обов’язковою умовою публікації роботи у електронному Збірнику тез конференції!Звертаємо Вашу увагу на те, що електронний збірник тез доповідей матиме ISBN.

Відповідальність за науковий рівень тез доповіді, обґрунтованість висновків, а також, достовірність результатів і дотримання авторських прав несуть автори, а також, їх наукові керівники (!)

Організаційний внесок:

Очна, заочна участь - 130 гривень; Для студентів - безкоштовно.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДІ*

Тези доповіді мають відповідати тематичній спрямованості збірника (див. напрями роботи конференції) та бути логічно структурованими – містити вступну частину, що описує актуальність дослідження, основну (викладення матеріалів дослідження) і заключну частину (висновки і перспективи подальших досліджень).

Обсяг – 1-3 повні сторінки тексту формату А4. Текст має бути надрукованим через 1,15 інтервал з використанням шрифту Times New Roman, кегель шрифту – 14. Абзаци у вигляді відступу – відсутні; поля: всі – 2,54 см.

Тези мають бути виконані у редакторі Microsoft Word. Детальні вимоги до структури і оформлення тез подані у Додатку 2. Інструкція до оформлення тез доповіді. Дана інструкція оформлена згідно вимог і може бути використана як шаблон. Прохання, перед завантаженням файлу на сайт конференції, перевірити всі деталі готового рукопису.

До тез доповіді окремою сторінкою подається анотація (див. Додаток 3.)

Посилання на джерела інформації є обов’язковим. Список літератури оформлюється за вимогами ДСТУ 8302:2015.

Тези, що не відповідають вимогам або подані пізніше встановленого строку, до публікації не приймаються.* детальніше див. Додатки

Додаток 1

ПРОЦЕС ПОДАННЯ ТЕЗ ДО ОРГКОМІТЕТУ

Для авторів з науковим ступенем та аспірантів:

  • Здійснюється реєстрація за посиланням: https://forms.gle/ajDg73vx5RTLQDra9 ; тези доповіді (tezy_prizvischе) подаються на електронну адресу оргкомітету  conf.dtae@gmail.com до 8 грудня 2020 р.

  • Після отримання повідомлення про прийняття тез до публікації здійснюється реєстрація, сплата організаційного внеску та електронне подання тез на сайті конференції (http://ktpe-conf.kpi.ua).

Звертаємо Вашу увагу на те, що розміщення матеріалу авторами на сайті конференції є обов’язковою умовою публікації роботи у Збірнику тез конференції!

 

  • Сплата організаційного внеску відбувається після прийняття тез до публікації (просимо вказувати прізвище автора у призначенні платежу!)

Для студентів:

  • Тези доповіді подаються на розгляд науковому керівникові і, за умови позитивного (!) відгуку наукового керівника, подаються на електронну адресу оргкомітету conf.dtae@gmail.com до 8 грудня 2020 р.,одночасно здійснюється обов’язкова реєстрація за посиланням: https://forms.gle/ajDg73vx5RTLQDra9

Після отримання повідомлення про прийняття тез до друку здійснюється реєстрація, та електронне подання тез на сайті конференції (http://ktpe-conf.kpi.ua). Звертаємо Вашу увагу на те, що розміщення матеріалу авторами на сайті конференції є обов’язковою умовою публікації роботи у Збірнику тез конференції!

 

Вимоги до подання

  1. Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося до розгляду редакціям інших журналів (або у коментарях для керівника нижче дані необхідні пояснення).
  2. Тези доповіді мають відповідати тематичній спрямованості збірника (див. напрями роботи конференції) та бути логічно структурованими – містити вступну частину, що описує актуальність дослідження, основну (викладення матеріалів дослідження) і заключну частину (висновки і перспективи подальших досліджень).


  3. Тези мають бути виконані у редакторі Microsoft Word. Детальні вимоги до структури і оформлення тез подані у Додатку 2. Інструкція до оформлення тез доповіді. Дана інструкція оформлена згідно вимог і може бути використана як шаблон. Прохання, перед завантаженням файлу на сайт конференції, перевірити всі деталі готового рукопису.
  4. Обсяг – 1-3 повні сторінки тексту формату А4. Текст має бути надрукованим через 1,15 інтервал з використанням шрифту Times New Roman, кегель шрифту – 14. Абзаци у вигляді відступу праворуч – відсутні, виділяються вертикальними відступами: до – 7,5 пт, після – 22,5 пт; поля: всі – 2,54 см.


  5. Посилання на джерела інформації є обов’язковим. Список літератури оформлюється за вимогами APA.
  6. Тези, що не відповідають вимогам або подані пізніше встановленого строку, до публікації не приймаються.
 

Положення про авторські права

Редакційна колегія залишає за собою право відбору тез доповідей. Відповідальність за науковий рівень тез доповіді, обґрунтованість висновків, а також, достовірність результатів і дотримання авторських прав несуть автори.

Посилання на джерела інформації є обов’язковим! (відповідно до ДСТУ).

Authors who submit to this conference agree to the following terms:
a) Authors retain copyright over their work, while allowing the conference to place this unpublished work under a Creative Commons Attribution License, which allows others to freely access, use, and share the work, with an acknowledgement of the work's authorship and its initial presentation at this conference.
b) Authors are able to waive the terms of the CC license and enter into separate, additional contractual arrangements for the non-exclusive distribution and subsequent publication of this work (e.g., publish a revised version in a journal, post it to an institutional repository or publish it in a book), with an acknowledgement of its initial presentation at this conference.
c) In addition, authors are encouraged to post and share their work online (e.g., in institutional repositories or on their website) at any point before and after the conference.

Положення про конфіденційність

 

The names and email addresses entered in this conference site will be used exclusively for the stated purposes of this conference and will not be made available for any other purpose or to any other party.Creative Commons License
Ця робота ліцензована Creative Commons Attribution 3.0 License.